Članki

Državno prvenstvo v ROKOMETU NA MIVKI

Z veseljem vam sporočamo, da bomo v sodelovanju z Rokometno zveze Slovenije, letos organizirali državno prvenstvo v rokometu na mivki!

Državno prvenstvo se bo odvijalo 2. in 3. septembra 2023, na lokaciji: GIBI Šport, ki se nahaja na Avšičevi cesti 70, v Ljubljani. Igralo se bo za naslov državnega prvaka v članski (roj. 2005 in starejši) in kadetski kategoriji (roj. 2006-2010).

Organizatorji smo skrbno pripravili razpis za prijavo ekip na državno prvenstvo. Tekmovanje v članski kategoriji je namenjeno igralcem, rojenim leta 2005 in starejšim, medtem ko je kadetska kategorija namenjena igralcem, rojenim med letoma 2006 in 2010.

Rok za prijavo ekip je ponedeljek, 21. avgust 2023, prijave je potrebno poslati na e-naslov zrkvrhnika@gmail.com. Prijavnina znaša 120,00€ na ekipo, v primeru prijave dveh ali več ekip iz istega kluba pa znaša 80,00€ za drugo ekipo. Prijavnino je treba poravnati na transakcijski račun organizatorja državnega prvenstva najkasneje do petka, 25. avgusta 2023.

Športno društvo rokometna šola Vrhnika
TRR: SI56 0311 2100 0448 297 (odprt pri SKB d.d.)
NAMEN: Ime ekipe – DP mivka

Najboljše tri uvrščene ekipe v obeh kategorijah bodo prejele pokale in medalje, prav tako pa bodo nagrajeni tudi najboljši posamezniki v vsaki kategoriji. Na dogodku bo poskrbljeno tudi za hrano in pijačo po ugodnih cenah med prireditvijo. V primeru izkazanega interesa se bo mogoče dogovoriti za nočitev v lastnih šotorih na lokaciji.

Za vse dodatne informacije in vprašanja glede državnega prvenstva v rokometu na mivki 2023 se lahko obrnete na:

  • ŠRDŠ Vrhnika, Miha Bogataj, 041 502 233 ali zrkvrhnika@gmail.com
  • RZS, Jaka Peterlin, 051 344 443 ali peterlin@rokometna-zveza.si

Državno prvenstvo v rokometu na mivki 2023 obeta razburljivo tekmovanje, polno strasti in vrhunske igre. Vabljeni, da se pridružite temu nepozabnemu dogodku, ki bo združil ljubitelje rokometa in navijače!

foto: Facebook Beach Handball Slovenia – Rokomet Na Mivki Slovenija

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja